Mobilitātes serviss -

kustības brīvība

Viens no svarīgākajiem 21. gs. un arī Audi servisa aspektiem ir mobilitāte. Par mobilitātes stūrakmeņiem ir kļuvuši mobilais tālrunis un pārvietošanās līdzeklis. Audi mobilitātes servisa būtība - palikt mobilam, kamēr automobilis atrodas Audi servisā. Mobilitātes serviss klientus nodrošina ar servisa īres automobili jeb aizstājējautomobili un piedāvā piegādes pakalpojumu – pick up/delivery servisu.

Mobilitātes serviss

"Møller Auto Lidosta" servisa īres automobiļu izmaksas:

                                           Audi Q2                        Audi A3 

4 stundas                                 45 EUR                        45 EUR

1 diena                                    60 EUR                        60 EUR

 

Lai izīrētu aizstājējautomobili, jums ir nepieciešama autovadītāja apliecība.Galvenie noteikumi – nododot automobili degvielas bākas rādītājiem jābūt tādā pašā stāvoklī, kādā tie bija, un automobilī nedrīkst smēķēt.

Cenas norādītas ar PVN. 

Pick up/delivery serviss

Jaunākais mobilitātes piedāvājums mūsu servisā ir pick up/ delivery jeb piegādes serviss. Rīgas robežās piedāvājam pieņemt klienta Audi klientam izdevīgā vietā, pēc nepieciešamības nodrošinot klientu ar aizvietotājautomobili, veikt iepriekš saskaņotos remontdarbus vai tehnisko apkopi un nogādāt klientam viņa Audi uz norādīto vietu (Rīgas robežās).

Pick up/delivery servisa izmaksas:

Pakalpojuma cena                  EUR (ar PVN)

Pick up/ delivery                       50,00

Īrējot aizstājējautomobili           15,00

Lidostas serviss

Audi dīlera centrā „Møller Auto Lidosta” (Kalnciema ielā 170a) Jums ir iespēja izmantot Audi lidostas servisa priekšrocības! Pirms izlidošanas no starptautiskās lidostas „Rīga” piesakiet servisa apmeklējumu Audi dīlera centrā „Møller Auto Lidosta” un atgriežoties atpakaļ Rīgā, saņemiet savu automašīnu jau saremontētu, tur pat lidostā „Rīga”.

Automobiļa nodošana:

Zvaniet „Møller Auto Lidosta” servisam pa tālruni 67097188 vai 29399991 un piesakiet kādus servisa pakalpojumus vēlaties izmantot, kā arī precizējiet savu izlidošanas un ielidošanas laiku.

Izlidošanas dienā jūs variet:

1) atstājiet savu automobili Audi dīlera centrā „Møller Auto Lidosta” Kalnciema ielā 170a (darba dienās no pl. 7.30 līdz pl. 19.30), un uz lidostu "Rīga" Jūs, bez maksas nogādās dīlera sadarbības partneris - autonomas uzņēmums "Hertz"

2) ar savu automobili dodaties līdz starptautiskajai lidosta „Rīga" un novietojiet to autonomas "Hertz" stāvvietā (pie "Hertz" norādes) automobiļa atslēgas atstājot autonomasn " Hertz" atslēgu pastkastē, par to informējot stāvvietas operatoru. Par Jūsu automašīnu parūpēsimies mēs! Autonoma "Hertz" nodrošinās Jums ērtu bezmaksas transfēru uz lidostas "Rīga" E un C termināliem.

Automobiļa saņemšana:

Ielidojot starptautiskajā lidostā „Rīga” dodieties uz autonomasn "Hertz" biroju, kas atrodas blakus lidosta "Rīga" administrācijas ēkai (darba dienās un sestdienās no plkst. 9:00 līdz 19:00, svētdienās no plkst. 10:00 līdz 19:00). Gadījumā ja ierodaties pirms vai pēc autonomas "Hertz" norādīta darba laika, zvaniet uz tālruņa numuru 20477477, mēs nodrošināsim Jums transfēru un nogādāsim Jūs uz autonomas "Hertz" stāvvietu, kur saņemsiet savu automobili.

Uzzini vairāk, sazinoties ar mūsu konsultantu!