RIEPU MAIŅA + SAVIRZES REGULĒŠANA

Palielinoties āra temperatūrai, palielinās arī ziemas riepu nolietojums. Piesakies riepu maiņai un savirzes regulēšanai!

Šajā laikā ar automašīnas apkopi ir tāpat kā ar pārtikas iegādi - labāk vienā darbnīcas vizītē parūpēties par visu, nevis braukt vairākkārtīgi, veicot vairākus mazus apkopes darbus. Gaisa temperatūra ir virs 10° C, tas nozīmē, ka ir laiks riepu maiņai, citādāk riepas tiek bojātas un nākamajā ziemā tās vairs nebūs lietojamas. Uzturi riepas drošā kondīcijā. Nomaini tās tuvākajā laikā.

COVID-19 pandēmijas laikā, mēs aicinām samazināt darbnīcas apmeklējuma reizes līdz minimumam, tāpēc rekomendējam riepu maiņu veikt kopā ar savirzes regulēšanu.

Ņemot vērā COVID-19 vīrusa pandēmiju, mēs pievēršam īpašu uzmanību visiem drošības pasākumiem, lai rūpētos par mūsu darbinieku un klientu veselību:

  • Mums ir pieejami dezinfekcijas līdzekļi gan darbiniekiem, gan klientiem, kā arī esam ieviesuši regulārāku telpu tīrīšanas grafiku.
  • Esam izstrādājuši ērtu automašīnu nodošanas un saņemšanas kārtību, iekļaujot saņemšanu bez fiziska kontakta.
  • Mēs dezinficējam visas kontaktvirsmas automobilī pirms un pēc remonta.
  • Mēs viegli pielāgojamies jebkurām izmaiņām, kas saistītas ar pierakstu laikiem. Nevilcinieties atcelt vai pārcelt vizītes, ja nejūtaties labi vai pēdējo 14 dienu laikā esat atgriezies no ceļojuma.
  • Bez vizītes klātienē, jūs varat sazināties ar mums tāpat kā vienmēr - zvanot, sūtot īsziņu, aizpildot servisa pieteikuma formu vai rakstot e-pastu.

Šī brīža aktuālais darba laiks
Pirmdiena - Piektdiena: 8:00 - 19:00
Sestdiena: Slēgts

 

 

Uzzini vairāk un piesaki apmeklējumu, sazinoties ar mūsu konsultanti!